video

MUCİZE WS 2500

CYCLONIC SU FİLTRELİ ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE

455,00
Satın Al

Tek süpürgede 4 farklı temizleme fonksiyonu sunar. Su Filtreli-Cyclone, Torbasız-Cyclone, Islak vakum veya toz torbalı temizlik seçeneklerinden dilediğinizi kullanabilirsiniz. 2400 Watt yüksek emis gücü ve H.E.P.A filtresi ile en ufak toz partiküllerini yakalayarak hapseder ve dısarıya temiz hava çıkısını sağlar. Tüm tozlar, pratik toz hazne sayesinde kolayca bosaltılır.

MUCİZE WS 2500

FONKSİYON / FİLTRELEME SU FİLTRELİ / CYCLONIC-TORBASIZ TOZ TORBALI / ISLAK VAKUMLAMA / H.E.P.A
MOTOR GÜCÜ 2400 W
MOTOR TİPİ WET/DRY
VOLTAJ / FREKANS 220-230 V AC / 50/60 Hz
EMİ? GÜCÜ 2020 mmSS
AYARLANABİLİR HIZ KONTROLÜ VAR
KABLO SARMA OTOMATİK
KABLO UZUNLUĞU 5 m
TOZ TORBA DOLUM GÖSTERGESİ YOK
PARK POZİSYONU YATAY
TOZ KAPASİTESİ 4.4 lt
KİRLİ SU TANK KAPASİTESİ 3 lt
TEMİZ SU TANK KAPASİTESİ YOK
BORU TİPİ METAL TELESKOBİK
BORU UZUNLUĞU 84 cm
HORTUM TİPİ ÇELİK TELLİ
HORTUM UZUNLUĞU 165 cm
HORTUM ÇAPI 34 mm
AKSESUARLAR SÜPÜRÜCÜ GÖVDE / KENAR KÖSE / KOLTUK DÖSEME
GARANTİ 3 YIL
ÜRÜN ÖLÇÜLERİ (ExBxY) 37 x 50 x 31 cm
ÜRÜN AĞIRLIK 11 kg
KOLİ ÖLÇÜLERİ 405 x 600 x 350 mm
KOLİ BRÜT AĞIRLIK 12.5 kg
İHRACAT YÜKLEME ADETLERİ 20' DC - 330 ADET / 40' HC - 810 ADET TIR - 1000 ADET
ÜRÜN BARKOD 8697435931973

MUCİZE WS 2500

SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Siklonik elektrikli süpürgelerin çalışma fonksiyonu nasıldır? Önemi nedir?

  Siklonik elektrikli süpürgelerinde dışardan vakumlanan tüm partiküller merkezkaç kuvveti sayesinde havadan ayrılıp dışa doğru savrularak toz haznesinin duvarlarına çarpıp alt tarafa birikmesiyle dairesel siklonik hareket yaparlar. Tozu havada ayrıştırıp hazne bölmesine toplayarak hapseder. Geride kalan nano boyuttaki tozlar hazne çıkışındaki h.e.p.a (High Efficiency Particulate Arresting - Yüksek Etkinlikte Partikül Yakalayıcı) filtreye takılarak bu bölmeden sonraki hava çıkışının temiz olması sağlanmaktadır. Astımı olan, ev tozuna alerjisi olanlar, evinde evcil hayvan besleyenler ya da çocukların sağlığı düşünenler bu tarz süpürgeleri kullanmalıdır.

 • Su filtreli elektrik süpürgesinin emişi azaldı. Neden?

  Ürün aksesuarları tıkalı olabilir. Toz torbası dolu olabilir. Cihazın filtrelerinin (özellikle şamandıra üzerindeki köpük kesicisi filtrenin) temiz olduğundan emin olunuz.

 • Cihazın temizliğinde nelere dikkat edilmelidir?

  Cihazın temizleme işleminde özellikle motor gövdesi direkt su ile temas edecek şekilde yıkanmamalıdır. Sadece nemli bir bez ile silerek temizlenmelidir. Aksi takdirde suyun motora ulaşması cihazın arızalanmasına neden olabilir. Makinenizin toz haznesinin içindeki toz partiküllerini her kullanımdan sonra mutlaka temizleyiniz. Su filtreli Siklonik elektrikli süpürgelerinde toz hazne içerisindeki suyun temizlenmemesi partiküllerin kalarak kötü kokuların oluşmasını sağlamaktadır. Makinenizin aksesuarlarını silerek veya yıkayarak temizleyebilirsiniz.Makinenizin düzenli olarak temizlenmesi hijyen açısından ve makinenizin uzun ömürlü olması bakımından çok önemlidir.

 • Su filtreli elektrikli süpürgesi sigorta attırıyor. Neden?

  Besleme kordonunda ya da motorda kısa devre olabilir. Cihazın besleme kordonundan çekerek prizden çıkarmayınız. Fiş başından tutarak dikkatlice çekiniz.

DOSYALAR