SEMAVER SM 1700

OTOMATİK SEMAVER

263,00

Elektronik kart ve tek tus kontrol sistemi ile çayı devamlı sıcak tutar. Enerji tasarrufu, 5 litre su haznesi, 1.4 litre porselen demliği ve sıcak suyun bardaklara dökülmesini kolayla?tıran paslanmaz musluğu sayesinde avantaj sağlar

SEMAVER SM 1700

FONKSİYON OTOMATİK SEMAVER
WATT 1800 W
VOLTAJ / FREKANS 220-230 V AC / 50/60 Hz
SU HAZNE KAPASİTESİ 5 lt
DEMLİK KAPASİTESİ 1.4 lt (PORSELEN DEMLİK)
ENERJİ TASARRUFU VAR
KONTROL ELEKTRONİK KART SİSTEMİ / TEK TUS
MUSLUK CELİK
REZİSTANS ÇELİK - GİZLİ
GÜVENLİK İKAZ ISIĞI
KABLO SARMA MANUEL (GİZLİ BÖLME)
KABLO UZUNLUĞU 130 cm
GARANTİ 2 YIL
ÜRÜN ÖLÇÜLERİ (ExBxY) 33 x 28 x 49 cm
ÜRÜN AĞIRLIK 2.2 kg
KUTU ÖLÇÜLERİ 340 x 270 x 516 mm
KUTU BRÜT AĞIRLIK 3.2 kg
KOLİ ÖLÇÜLERİ 690 x 550 x 540 mm
KOLİ BRÜT AĞIRLIK 13.8 kg
KOLİ İÇİ ADEDİ 4 ADET
İHRACAT YÜKLEME ADETLERİ 20' DC - 600 ADET / 40' HC - 1450 ADET TIR - 1800 ADET
ÜRÜN BARKOD 8697435931317

SEMAVER SM 1700

SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Su ısıtıcı bölümlerinde ilk kullanımdan önce ne yapılmalıdır?

  Su ısıtıcı bölmelerinde ilk kullanımdan önce max. Seviyeye kadar su koyarak kaynatınız. Bu işlemi iki-üç kez tekrarlayınız. Her tekrarda sıcak suyu boşaltınız yerine soğuk su ilave ediniz.  

 • Su ısıtıcı bölümlerinde rezistansta oluşan kireçlenmeyi nasıl önlerim?

  Cihazınızın rezistansında oluşan kireçlenmeyi düzenli olarak temizlenmesi hijyen ve enerji tasarrufu için önemlidir. Zamanla su içerisinde bulunan kireç cihaz rezistansı üzerine birikip yapışacaktır. Tortulanmış sert kireci marketlerden satın alacağınız elektrikli ev aletleri için satılan kireç çözücülerle kullanma talimatına göre çıkartabilirsiniz. Alternatif olarak beyaz sirke ile temizleyebilirsiniz. Hazne içerisine 0,5 lt beyaz sirke doldurunuz ve 1 saat kadar bekletiniz. Daha sonra sirkeyi boşaltıp 3-4 kez temiz su ile iyice yıkayınız.

 • Su ısıtıcı bölümü, suyu kaynatmadan devreden çıkıyor. Neden?

  Cihazınıza mutlaka üzerinde belirtilen ölçülerde su koymalısınız. Mın. Seviyenin altında su koymanız cihazınızın erken kapanmasına ve susuz çalıştırma emniyetini devreye sokmasına neden olacaktır. Bu durumda bir müddet cihazınızı soğutunuz tekrar su koyarak çalışmasını sağlayınız. Ayrıca cihazda aşırı kireçlenme varsa cihaz suyu kaynatmadan otomatik olarak kapatır.

 • Su ısıtıcı bölümünü kullanırken nelere dikkat edilmelidir?

  Su ısıtıcı bölümünü sadece su kaynatmak için kullanınız. Başka sıvı ya da solüsyonlar kullanmayınız. Kullanım sonrası kalan suyu her zaman dökmelisiniz. Aksi takdirse kalın kireç tabakaları oluşacaktır. Elektrikle bağlantısı olan parçaları kesinlikle suyla temas ettirmeyiniz.

 • Plastik veya metal gövde nasıl temizlenmeli?

  Cihazınızın temizlik işlemine başlamadan önce mutlaka elektrik bağlantısının kesildiğinden emin olunuz. Cihazınızın dış yüzeyi plastik ya da metal olsun nemli bir bezle silerek temizlenmelidir. Metal temizleme gereçleri, ovma gerektiren krem temizlik malzemeleriyle ya da benzer temizlik ürünlerini kullanmayınız.

DOSYALAR