FOKURDAK KT 2450

PLASTİK GİZLİ REZİSTANS SU ISITICISI

171,00

Kablosuz kullanımı, tek tus kontrol sistemi, yüksek ısı emniyeti ve hızlı kaynama özellikleri ile sıcak suyunuzu hızlı ve güvenli bir sekilde hazırlar.

FOKURDAK KT 2450

FONKSİYON SU ISITICI
WATT 1800 W
VOLTAJ / FREKANS 220-230 V AC / 50/60 Hz
SU HAZNE KAPASİTESİ 2 lt
GÖVDE PP
ENERJİ TASARRUFU VAR
KONNEKTÖR STRIX
REZİSTANS ÇELİK - GİZLİ
OTOMATİK KAPANMA VAR
EMNİYET SİSTEMİ SUSUZ ÇALIŞMAYI ÖNLEYEN SİSTEM
KABLO SARMA MANUEL (GİZLİ BÖLME)
KABLOSUZ KULLANIM VAR
KABLO UZUNLUĞU 130 cm
GARANTİ 2 YIL
ÜRÜN ÖLÇÜLERİ (ExBxY) 20 x 25 x 24 cm
ÜRÜN AĞIRLIK 0.98 kg
KUTU ÖLÇÜLERİ 208 x 203 x 260 mm
KUTU BRÜT AĞIRLIK 1.2 kg
KOLİ ÖLÇÜLERİ 630 x 420 x 545 mm
KOLİ BRÜT AĞIRLIK 15.4 kg
KOLİ İÇİ ADEDİ 12 ADET
İHRACAT YÜKLEME ADETLERİ 20' DC - 2400 ADET / 40' HC - 5750 ADET
ÜRÜN BARKOD 8697435931355

FOKURDAK KT 2450

SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Su ısıtıcılarında ilk kullanımdan önce ne yapılmalıdır?

  Su ısıtıcılarında ilk kullanımdan önce max. Seviyeye kadar su koyarak kaynatınız. Bu işlemi iki-üç kez tekrarlayınız. Her tekrarda sıcak suyu boşaltınız yerine soğuk su ilave ediniz. 

 • Su ısıtıcılarında rezistansa oluşan kireçlenmeyi nasıl önlerim?

  Cihazınızın rezistansında oluşan kireçlenmeyi düzenli olarak temizlenmesi hijyen ve enerji tasarrufu için önemlidir. Zamanla su içerisinde bulunan kireç cihaz rezistansı üzerine birikip yapışacaktır. Tortulanmış sert kireci marketlerden satın alacağınız elektrikli ev aletleri için satılan kireç çözücülerle kullanma talimatına göre çıkartabilirsiniz. Alternatif olarak beyaz sirke ile temizleyebilirsiniz. Hazne içerisine 0,5 lt beyaz sirke doldurunuz ve 1 saat kadar bekletiniz. Daha sonra sirkeyi boşaltıp 3-4 kez temiz su ile iyice yıkayınız.

 • Su ısıtıcısı, suyu kaynatmadan devreden çıkıyor. Neden?

  Cihazınıza mutlaka üzerinde belirtilen ölçülerde su koymalısınız. Mın. Seviyenin altında su koymanız cihazınızın erken kapanmasına ve susuz çalıştırma emniyetini devreye sokmasına neden olacaktır. Bu durumda bir müddet cihazınızı soğutunuz tekrar su koyarak çalışmasını sağlayınız. Ayrıca cihazda aşırı kireçlenme varsa cihaz suyu kaynatmadan otomatik olarak kapatır.

 • Su ısıtıcı kullanırken nelere dikkat edilmelidir?

  Su ısıtıcınızla sadece su kaynatmak için kullanınız. Başka sıvı ya da solüsyonlar kullanmayınız. Kullanım sonrası kalan suyu her zaman dökmelisiniz. Aksi takdirse kalın kireç tabakaları oluşacaktır. Elektrikle bağlantısı olan parçaları kesinlikle suyla temas ettirmeyiniz. 

 • Plastik veya metal gövde nasıl temizlenmeli?

  Cihazınızın temizlik işlemine başlamadan önce mutlaka elektrik bağlantısının kesildiğinden emin olunuz. Cihazınızın dış yüzeyi plastik ya da metal olsun nemli bir bezle silerek temizlenmelidir. Metal temizleme gereçleri, ovma gerektiren krem temizlik malzemeleriyle ya da benzer temizlik ürünlerini kullanmayınız. 

DOSYALAR